42 207 21 23

+48 697 98 74 55

Gemi

Drukuj
KJK_Gemi_2
KJK_Gemi_3
KJK_Gemi_4
Opis

GEMI to propozycja systemu biurek prostych oraz narożnych. Cechą charakterystyczną zestawu GEMI jest możliwość wyboru rodzaju stelaża, w tym stelaża z regulacją wysokości w zakresie 200 mm. Duża paleta kolorystyczna i możliwość uzupełnienia zestawu bryłami z pozostałych zestawów sprawiają, że biurka GEMI są idealnym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia biurowego. Prostokątne kształty biurek umożliwiają tworzenie pojedynczych oraz wielostanowiskowych miejsc pracy. Biurka GEMI to także idealne rozwiązania do sal konferencyjnych czy stołówek pracowniczych. Biurka GEMI posiadają blaty z płyty o gr 25 mm. Konstrukcja metalowa składa się z nóg i mocowanych do nich profili stalowych o przekroju 40 x 20 x 1,5 mm. Blat jest mocowany do ramy stelaża. W miejscu łączenia rur z profilami ramy zastosowano wzmocnienia wewnątrz rur z blachy o gr. 3 mm. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność biurka. Istnieje możliwość wyboru spośród trzech rodzajów metalowych nóg: nogi okrągłe z rur fi 50, fi 60 lub nogi z profili kwadratowych 50 x50 mm. Każdy stelaż może występować z regulacją wysokości w zakresie 200 mm - fi 50/R, fi 60/R lub 50 x50/R. Regulacja wysokości biurka wpływa na ergonomię stanowiska pracy. Nogi posiadają stopki do poziomowania lub regulatory zakresu wysokości 200 mm, które osłonięte są maskującymi rozetami w kolorze dopasowanym do stelaża, czarnym lub szarym. Biurka można uzupełnić o osłony wykonane z płyty wiórowej 18 mm (OP) lub z blachy perforowanej (OB). Osłony są mocowane do blatu za pomocą metalowych uchwytów.

System biurek GEMI można uzupełnić bryłami z zestawu meblowego VEGA np. szafami, regałami czy kontenerami.

W zestawie przewidziano akcesoria. Na komputer: wiszącą podstawę komputera (PKB), regulowaną podstawę komputera w zakresie 190 – 240 mm (PK) lub małą podstawę pod komputer (PKM). Okablowanie można zamaskować w pionowym kanale kablowym (KPI) lub mocowanym pod blatem poziomym kanałem na okablowanie (KPO).

System biurek GEMI to różnorodność rozwiązań, dającą niegraniczone możliwości tworzenia stanowisk pracy, uwzględniając indywidualne potrzeby odbiorców.